Inloopmiddag plusklassen 19 juni

Al enige jaren verzorgt onze school een programma voor leerlingen die cognitief meer aan kunnen. Zo bieden we een plusprogramma aan in de klassen 1 t/m 3 en heeft een aantal leerlingen de mogelijkheid om deel te nemen aan het verbredersprogramma.

Om iedereen de mogelijkheid te geven kennis te nemen van dit programma, willen wij de ouders van de plusleerlingen, leerlingen die volgend jaar op onze school komen en jullie uitnodigen. Tijdens de inloopmiddag zullen de plusleerlingen en verbreders hun projecten van dit jaar presenteren.

De inloopmiddag vindt plaats op woensdag 19 juni aanstaande tussen 14.00 uur en 16.00 uur in de aula C.
Jullie zijn van harte welkom!

Met vriendelijke groeten,
De mentoren van de plusklassen
Carine Verschuren, Sylvia Goes, Wim Palmen en Flip Lutteken