Algemeen
15 maart 2023

Bedankt voor het vertrouwen in Raayland!

Afgelopen dagen hebben 363 leerlingen zich ingeschreven bij het Raayland! We zijn ontzettend blij met dit mooie resultaat en willen alle leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) bedanken voor het vertrouwen in onze school.

Maandag 13 en dinsdag 14 maart vonden de aanmeldingen bij ons op school plaats. Leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) konden zich tot en met 12 maart digitaal vooraanmelden. Op de 13e of 14e konden zij deze aanmelding definitief komen maken. Ook voor leerlingen en ouder(s)/verzorger(s) die zich nog niet aangemeld hadden, waren deze dagen de gelegenheid voor aanmelding. 

We hebben heel veel enthousiaste gezichten gezien en de sfeer was super! 

Met 363 aanmeldingen zijn al onze verwachtingen overtroffen en zijn we super blij! De afgelopen jaren hebben we goed gekeken naar ons onderwijs en veel geïnvesteerd in ontwikkeling. Dat ouder(s)/verzorger(s) en leerlingen vertrouwen hebben in het Raayland en onze school als een fijne volgende stap zien, maakt ons trots.